Який SEO текст не потрібно ставити на сайт? Гарний і поганий продавець

Найгірше, що можна зробити при написанні SEO-тексту – забути про свого клієнта.

Перевантаження ключових слів, «мертвий» стиль, незручна структура. Поганий текст на сайті – той самий недбайливий продавець в магазині, що часто відволікається на перекур і всіляко ігнорує покупців.

Давайте створювати корисний і ефективний контент. Щоб Google любив Ваш сайт, а клієнти хотіли скористатися Вашими товарами або послугами.

Яких помилок слід уникати при написанні SEO тексту?

1. Канцелярит – отруйний плющ, який вбиває живе слово

Канцелярит в нашій країні вкоренився в роки «совка». Згадайте або знайдіть в бібліотеці газети минулих років. Жовті сторінки «Правди» рясніють канцеляритом. «Боротьба за підвищення успішності», «підвищення рівня компетенції», «поставити питання на порядок денний».

Ось як про канцелярит висловився відомий літератор і перекладач Нора Даль:

«Порожні (конструкції – прим.), пустопорожні, вони нічому не вчать, нічого не повідомляють і, вже звичайно, нікого не здатні схвилювати, взяти за душу. Це словесне сміття, лушпиння ».

Винятком можуть бути вузькі теми. Наприклад, тексти на юридичну або медичну тематику можуть містити специфічні терміни, спрощувати які не завжди доречно.

2. Штампи – поширені вирази, від яких всі втомилися

Штампи подібні бур’янам. Такі висловлювання слід нещадно виривати з тексту з корінням.

Штампи поширені навіть в художній літературі. Однак дозвольте виділити кілька заяложених виразів, які особливо полюбляють копирайтери.

Впевнені, Ви також впізнаєте багато конструкцій. Можливо, штампи присутні і у Вас на сайті?

Приклад поширених «порожніх», нічого не значущих виразів
«Ні для кого не є таємницею»

«Молода динамічно зростаюча компанія»

«Широкий спектр послуг»

«Команда професіоналів»

«Індивідуальний підхід» та інші.

3. Незграбні конструкції ключових слів

Ключові слова все ще важливі для індексації пошуковими машинами. Однак користувач не повинен чіплятись поглядом за величезні незграбні вирази, щедро розкидані по всьому тексту.

Не бійтеся розділяти ключі, активно використовуйте середньо- і низькочастотні запити і «Гугл» обов’язково оцінить Ваші зусилля.

Приклад Як змінити?
Дивитися фільми онлайн безкоштовно без реєстрації люблять підлітки, діти та їхні батьки. У нас на сайті Ви можете дивитися улюблені фільми онлайн. Це зручно, безкоштовно і не вимагає реєстрації.

4. Листи без адреси

Досить часто на сайтах можна зустріти тексти, які не мають конкретного адресата. Не варто забувати, що контент створюють не для краси, а з конкретною метою.

Перед написанням статті, новини або технічного опису автору не завадить відповісти собі на наступні питання: Для кого я пишу? Чим живуть ці люди? Що люблять? Чого бояться? Які проблеми користувачів допоможе вирішити це текст? Яку мету я переслідую?

5. Нескінченні полотна тексту

Людям потрібна візуальна зачіпка в тексті. Розбивайте «полотно» статті підзаголовками, абзацами, списками. Погляд користувача повинен ковзати по Вашому тексту так саме плавно, як досвідчений лижник спускається зі сніжної гори.

Приклад Як виправити?
На нашому сайті Вам завжди запропонують вигідну ціну. Крім того, Ви можете розраховувати на швидку доставку. Придбані будматеріали підкріплюється довготривалої гарантією, що послужить додатковим упевненістю в якості і надійності продукції. Чекаємо Вашого замовлення. Чому Вам вигідно купити будматеріали у нас?

  • Помірна ціна. Знайдете дешевше – зробимо знижку в 50%.
  • Швидка доставка. Не встигнемо доставити товар протягом трьох днів – оплатимо послугу за свій рахунок.
  • Надійна гарантія. На будь-яку продукцію терміном від двох років.

Чекаємо на Ваше замовлення!

Звичайно існують і інші помилки. Тільки що Ви ознайомилися з основою написання SEO-текстів. Фундаменту, з якого вибудовується стаття, новина або опис.

Текст на Вашому сайті може бути як гарним, так і поганим продавцем. Скористайтеся нашими порадами, і продуктивність посадкових сторінок значно виросте.

Або довірте написання SEO-тексту нам. Копірайтери студії «Веб ЮА» прямо зараз готові взятись за створення цікавого, корисного й ефективного контенту для Вашого сайту.