МИ ПИШЕМО ТЕКСТИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Унікально

Ми пишемо самі, без допомоги будь-яких рерайтерскіх програм і тому подібних пристосувань для ледарів. Тому унікальність наших текстів відповідає 95-100%.

Оперативно

Ми чудово розуміємо цінність часу, тому працюємо оперативно, що не економлячи при цьому на якості.

Цікаво

Ми пишемо яскраві, насичені тексти, які цікаво читати. Такий контент гарантовано приверне на Ваш сайт більше клієнтів.

У ціль!

Ми пишемо тексти які дійсно продають. Це можливо завдяки ретельному аналізу тематики та інтересів обраної аудиторії.

Приблизно 70% користувачів інтернету вважають за краще споживати контент в візуалізованій формі. З них більше половини орієнтуються на графічні елементи, фотографії. Решту «чіпляють» відеоролики. Інформація в текстовому вигляді реально цікава 10-20% користувачам Вашого сайту.

«Навіщо ж тоді замовляти seo копірайтінг, якщо його вплив на потенційних покупців такий невеликий?» – справедливо поцікавиться кожен український підприємець. Вся справа в тому, що переконливий текст на сайті – це останній штрих в залученні клієнта через інтернет-ресурс. Адже саме цього, в кінцевому рахунку, домагається кожен власник онлайн-бізнесу.

ЩО ВИ ВТРАЧАЄТЕ БЕЗ ЯКІСНОГО SEO ТЕКСТУ

10-30% своїх потенційних клієнтів;

Позиції по так званим низькочастотним і середньочастотним запитам в пошукових системах, в деяких випадках позиції по високочастотних конкурентних запитах. Без хорошої роботи seo копірайтера отримати клієнтів з Гугла і Яндекса буде досить проблематично;

Базу, каркас для развития посадочной страницы сайта;

Вирішальний аргумент у рішенні клієнта придбати товар або замовити послугу;

Согласитесь, отсутствие SEO текста – слишком большая роскошь для Вашей фирмы, не так ли? Мы прекрасно Вас понимаем, именно поэтому предлагаем поручить написание продающих сео текстов нашим копирайтерам.

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ, ЯКЩО ЗАМОВИТЕ ТЕКСТИ У НАС

Дійсно якісну роботу. Ми зацікавлені в тому, щоб Ваша компанія заробляла більше, і партнерство між нами тривало максимально довго. Саме тому рекламний текст для Вас ми будемо робити як для самих себе. Ніякої погоні за обсягами і кількістю. Тільки якісні сео тексти для Вашого сайту;

Сочетание продающего эффекта и seo текста. Ключевой проблемой для большинства заказчиков является одна дилемма: заказать сео текст или же продающий текст? Все дело в том, что первое имеет значение для поисковых машин, тогда как второе – для потенциальных клиентов. Наш долгий путь экспериментов и всевозможных поисков показал, что объединение этих двух составляющих возможно. А это значит, что Вы получите не только высокие позиции в Яндекс и Google, но и хорошую конвертацию посетителей сайта в Ваших клиентов;

Безкоштовні рекомендації щодо подальшого розвитку сайту. Як казали раніше, наша мета - збільшення Вашого прибутку. А це значить, що в наших інтересах допомогти Вам усунути наявні на сайті недоліки, грамотно налаштувати посадочні сторінки, заповнити мета-дані. Варто пам'ятати, що яким би добрим не був текст, в інтернет-маркетингу завжди є додаткові фактори, які впливають на кінцевий результат. Ми про них знаємо і з задоволенням поділимося з Вами;

Знайти копірайтера в інтернеті і замовити у нього відповідні послуги - не проблема. Проблема виникає тоді, коли заходить мова про повернення інвестицій з реклами, отримання прибутку. Наш досвід і знання дозволяють стверджувати, що співпраця з WebUA - це не просто тексти на замовлення. Це інвестиції в рекламу з практично гарантованим поверненням коштів в перші два місяці. І якщо Вам потрібен дійсно якісний seo текст, то сміливо залишайте заявку на сайті!

Буде це наповнення контентом інтернет-магазину або замовлення тексту що продає для сайту-візитки, унікальний презентабельний текст про фірму або рекламний опис Вашої послуги - можете не сумніватися, ми впораємося з будь-яким завданням!

Тексти від WebUA - це копірайтинг, який приносить прибуток. Щоб отримати будь-які консультації або ж відразу замовити тексти, просто зателефонуйте нам або ж надішліть заявку. І нехай Ваші конкуренти нескінченно замовляють тексти на всіляких біржах копірайтингу, поки Ви методично заробляєте гроші!