Прийом платежів на сайті, інтернет-магазині

зручно клієнтам, вигідно Вам!

Для успішної онлайн-комерції Ваш сайт повинен працювати так саме надійно і точно, як швейцарський годинник. Особливо важливо забезпечити технічні можливості для завершального етапу - оформлення замовлення товару або послуги.

Зручний прийом платежів на сайті – необхідна умова для регулярних продажів в мережі. Підключити функціональний і ефективний інтернет-еквайринг Вам допоможуть фахівці студії «Веб ЮА».

З нашою допомогою прийом платежів стане для Ваших клієнтів максимально простим і зрозумілим процесом. Оплатити товар буде не складніше, ніж купити буханку хліба в місцевому супермаркеті.

Чому підключення платіжної системи до сайту Вам варто довірити студії WebUA? 


Безпека операцій


Швидкість транзакцій


Розмір комісії

Довіра клієнта – безцінна. Система прийому платежів в першу чергу повинна бути безпечною. Наші фахівці захистять Вас від сумнівних сервісів. Студія WebUA забезпечить абсолютно безпечний прийом оплати на сайті. Подбайте про спокійний сон для Вас і Ваших покупців.

Платіжна система для інтернет-магазину повинна забезпечувати оперативні перекази. Ситуації, коли гроші надходять на рахунок зі значною затримкою, можуть серйозно вплинути на розвиток Вашого онлайн-бізнесу. У студії «Веб ЮА» підключать надійну систему, яка дозволяє здійснювати миттєві онлайн-платежі на сайті.

Як зробити оплату на сайті не тільки зручною, але і вигідною? Питання, яке непокоїть багатьох інтернет підприємців. У студії «Веб ЮА» Вам запропонують кращі платіжні системи для сайту в Україні з найбільш низькою комісією. З нашою допомогою Ви зможете заощадити більше!

Платіжні системи для сайтів в Україні: вибираємо відповідний сервіс

Як приймати платежі з Visa і Mastercard на сайті? Які платіжні системи існують? Як вибрати сервіс прийому платежів для інтернет-магазину?

Напевно ці питання якоюсь мірою цікавлять і Вас. Саме тому наступний блок даної статті присвячений найбільш поширеним платіжним системам в Україні.

Отже, давайте почнемо знайомство.

У числі переваг – підтримка карт «Віза» і «МастерКард» будь-якого банку-емітента, можливість оплати через «Приват24», прийом платежів практично з будь-якої країни світу. Система LiqPay також відома безпекою і досить високою швидкістю транзакцій - кошти надходять на рахунок протягом доби. Варто також додати, що LiqPay належить ПриватБанку.

Система WayForPay. Підтримує карти Visa, Mastercard, оплату через «Приват24» і банківські термінали. Є можливість перекласти тягар комісії на клієнта. Проте, тягар не особливо тяжкий - стандартний тариф становить 2,5% від суми платежу.

Є своєрідним платіжним агрегатором - це повноцінний комплекс різних варіантів оплати. Платіжна система для сайту підтримує оплату картами «Віза» / «Мастеркард», «Приват24», EasyPay, LiqPay та інші.

Система Portmone. Надійний український сервіс, за допомогою якого можна сплачувати покупки картами Visa або MasterCard. Досить популярний, відомий і інноваційний, щоб довірити йому еквайринг на Вашому сайті.

Система EasyPay. Серед переваг сервісу варто виділити невисоку комісію і легкість фінансових операцій. Низька комісія при обслуговуванні платіжних і кредитних карт - коник EasyPay.

Система iPay. Головною перевагою сервісу є висока швидкість транзакцій. Онлайн-переказ з банківської карти на Ваш розрахунковий рахунок здійснюється протягом п'яти хвилин. Підтримується прийом платежів з карт міжнародних і українських банків.

Система Plategka. Окрім карт Visa і Mastercard, сервіс дозволяє зробити оплату за допомогою електронних грошей Webmoney. Дуже зручно, якщо основна аудиторія Вашого інтернет-магазину - це просунуті користувачі.

Як же вибрати платіжну систему для інтернет-магазину?

В першу чергу, варто звернути увагу на можливість проводити online-оплату різними способами. Такий підхід зручний для клієнтів і вигідний для Вас.

Ваша CMS: як підключити платіжну систему до сайту

Кожна система управління контентом унікальна і вимагає різних підходів. З нашою допомогою підключити платіжну систему до сайту можна на всі поширені CMS. Це може бути WordPress або Joomla!, OpenCart або Drupal, PrestaShop або ModX.

Фахівці студії «Веб ЮА» допоможуть підключити оплату на сайт швидко і недорого!

  • Наш досвід в сфері інтернет-маркетингу складає більше десяти років. Всі ці роки ми допомагаємо представникам малого та середнього бізнесу вести успішну діяльність в мережі. Наші фахівці не з чуток знають, як зробити онлайн-оплату на сайті зручною, безпечною і надійною.
  • Ми запропонуємо конкретні рішення для ефективної комерції в мережі. Студія WebUA працює виключно на результат. З нашою допомогою платежі на сайті стануть такими ж нескладними, як оплата поїздки в метро.
  • Ціни на наші послуги можна впевнено назвати помірними. При цьому Ви робите вигідне вкладення в розвиток власного онлайн-бізнесу.

Вам більше не потрібно думати про те, як організувати прийом платежів на сайті. Професіонали студії «Веб ЮА» зроблять все за Вас. Швидко, надійно і ефективно.

Чекаємо Ваших заявок!