Наповнення інтернет-магазину товарами: швидко, недорого, ефективно!

   

Чому Вам вигідно звернутися в студію WebUA?

Наше завдання - окупити всі Ваші вкладення. Ми змусимо кожну гривню працювати на Вас.

Команда студії WebUA завжди працює на результат. Десять років роботи в інтернет-маркетингу дозволили зібрати професійні кадри з усіх куточків країни. До Ваших послуг - досвідчені програмісти, PPC-фахівці, маркетологи, дизайнери, копірайтери.

Наповнення сайту будь-якої CMS або торгового майданчика

Додати в інтернет-магазин товари можна на будь-який движок. Переважно це Opencart, Magento, WordPress, Joomla!, Prom.ua, PrestaShop та інші. Не сумнівайтеся, ми впораємося з поставленим завданням.

Створення категорій і підкатегорій

Крім додавання або перенесення товарних позицій, створюється структура каталогу. Це зручні та інтуїтивно зрозумілі категорії і підкатегорії, які спростять пошук для користувачів Вашого сайту.

Опис товару

Ви також можете замовити у нас наповнення контентом. Послуга полягає в написанні унікальних текстів для кожної або окремо взятої товарної позиції. Переваги грамотного опису товару не тільки в зручності користувачів, а й лояльності пошукових машин.

Додавання фото товарів

Виконуються будь-які маніпуляції з візуальним контентом. Такі як: додавання водяного знака на фото, обрізання, зміна розміру, стискання файлу. Кожну товарну позицію супроводжує одне або кілька зображень.

Характеристики товару

Здійснюється додавання технічної інформації. Це найбільш точні характеристики, які допомагають користувачам зробити правильний вибір. Також здійснюється прив'язка до опцій, які дозволяють відфільтрувати продукцію.

Переїзд на інший движок

За допомогою ручного або автоматичного додавання товарів можна зробити абсолютно безболісну рокіровку CMS. Ви можете бути впевнені в повному збереженні даних сайту.

Що ми пропонуємо?

Ручне наповнення

Це класичний надійний спосіб наповнити інтернет-магазин. Ціна кожного доданого товару складе від 8 грн. Відмінний варіант, якщо Вам потрібно додати до 300-400 товарних позицій.

Автоматичний парсинг товарів

Наповнення інтернет-магазину за допомогою спеціальної програми і сайту-донора. Ціна доданого товару більш гнучка і залежить від багатьох факторів. Варіант підходить для інтернет-магазинів і сайтів, на які потрібно оперативно додати понад 500 товарних позицій.

Коротке резюме

Послуга Ручне наповнення интернет-магазину;
Автоматичний парсинг товарів;
Ціна Від 8 грн за позицію;
Що входить в послугу? Створення категорій і підкатегорій, додавання фото, характеристик, опцій;
Додаткові послуги Можливість додати опис до товарів - унікальні тексти, які посилять привабливість сторінки для пошукових систем

 

Варто зазначити, що у нас Ви можете замовити комплексне наповнення інтернет-магазину. Мова тут йде не тільки про товарні позиції, але і про тексти для головної сторінки, категорій, підкатегорій. Також важливо підкреслити, що ми без проблем впораємося як з «ручною» роботою, так і з автоматичним парсингом товарів.

 

Як відбувається робота?

  1. Ви залишаєте заявку в онлайн формі;
  2. Ми зв'язуємось з Вами, щоб обговорити деталі;
  3. Після спільного оформлення ТЗ, узгодження замовлення і часткової оплати послуги наші фахівці одразу приймаються за роботу;
  4. В обумовлений час усі товари будуть додані в каталог Вашого інтернет-магазину;
 

Заповніть заявку!

Якщо Вам потрібно якісно наповнити інтернет-магазин товарами, то довірте роботу нам.
Час - занадто цінний для підприємця ресурс, щоб витрачати години на монотонний процес. Делегуйте обов'язки професіоналам.
З нашою допомогою додати на сайт товари можна швидко і якісно.
З нетерпінням чекаємо Вашої заявки!