Наповнення інтернет-магазину товарами: швидко, недорого, ефективно!

   

Чому Вам вигідно звернутися в студію WebUA?

Наше завдання - окупити всі Ваші вкладення. Ми змусимо кожну гривню працювати на Вас.

Команда студії WebUA завжди працює на результат. Десять років роботи в інтернет-маркетингу дозволили зібрати професійні кадри з усіх куточків країни. До Ваших послуг - досвідчені програмісти, PPC-фахівці, маркетологи, дизайнери, копірайтери.

Наполнение сайта любой CMS или торговой площадки

Добавить в интернет-магазин товары можно на любой движок. Преимущественно это Opencart, Magento, WordPress, Joomla!, Prom.ua, PrestaShop и др. Не сомневайтесь, мы справимся с поставленной задачей.

Створення категорій і підкатегорій

Крім додавання або перенесення товарних позицій, створюється структура каталогу. Це зручні та інтуїтивно зрозумілі категорії і підкатегорії, які спростять пошук для користувачів Вашого сайту.

Описание товара

Вы также можете заказать у нас наполнение контентом. Услуга состоит в написании уникальных текстов для каждой или отдельно взятой товарной позиции. Преимущества грамотного описания товара не только в удобстве пользователей, но и лояльности поисковых машин.

Добавление фото товаров

Выполняются любые манипуляции с визуальным контентом. Сюда относится: добавление водяного знака на фото, обрезание, изменение размера, сжатие файла. Каждую товарную позицию сопровождает одно или несколько изображений.

Характеристики товара

Осуществляется добавление технической информации. Это наиболее точные характеристики, которые помогают сделать пользователям правильный выбор. Также осуществляется привязка к опциям, которые позволяют отфильтровать продукцию.

Переезд на другой движок

С помощью ручного или автоматического добавления товаров можно совершить абсолютно безболезненную рокировку CMS. Вы можете быть уверены в полной сохранности данных сайта.

Что мы предлагаем?

Ручное наполение

Это классический надежный способ наполнить интернет-магазин. Цена каждого добавленного товара составит от 5 грн. Отличный вариант, если Вам нужно добавить до 300-400 товарных позиций.

Автоматичний парсинг товарів

Наповнення інтернет-магазину за допомогою спеціальної програми і сайту-донора. Ціна доданого товару більш гнучка і залежить від багатьох факторів. Варіант підходить для інтернет-магазинів і сайтів, на які потрібно оперативно додати понад 500 товарних позицій.

Коротке резюме

Послуга Ручне наповнення интернет-магазину;
Автоматичний парсинг товарів;
Ціна Від 5 грн за позицію;
Що входить в послугу? Створення категорій і підкатегорій, додавання фото, характеристик, опцій;
Додаткові послуги Можливість додати опис до товарів - унікальні тексти, які посилять привабливість сторінки для пошукових систем

 

Варто зазначити, що у нас Ви можете замовити комплексне наповнення інтернет-магазину. Мова тут йде не тільки про товарні позиції, але і про тексти для головної сторінки, категорій, підкатегорій. Також важливо підкреслити, що ми без проблем впораємося як з «ручною» роботою, так і з автоматичним парсингом товарів.

 

Як відбувається робота?

  1. Ви залишаєте заявку в онлайн формі;
  2. Ми зв'язуємось з Вами, щоб обговорити деталі;
  3. Після спільного оформлення ТЗ, узгодження замовлення і часткової оплати послуги наші фахівці одразу приймаються за роботу;
  4. В обумовлений час усі товари будуть додані в каталог Вашого інтернет-магазину;
 

Заповніть заявку!

Якщо Вам потрібно якісно наповнити інтернет-магазин товарами, то довірте роботу нам.
Час - занадто цінний для підприємця ресурс, щоб витрачати години на монотонний процес. Делегуйте обов'язки професіоналам.
З нашою допомогою додати на сайт товари можна швидко і якісно.
З нетерпінням чекаємо Вашої заявки!