Прописування мета-тегів: ефективне просування Вашого сайту

Метадані сайту або мета-теги містять важливу інформацію для пошукових систем. Правильно прописані назва, опис і ключові слова сторінки дозволять Вашому ресурсу посунути в рейтингу навіть найвідоміших конкурентів. Мабуть, це найпростіший спосіб знайти нових клієнтів для Вашого онлайн-бізнесу.

Реальний вплив на результат

Реальний вплив на результат пошукової видачі. Мета-теги для пошукових систем виконують зразу кілька завдань: вказують на прямий заголовок сторінки (title), показують пошуковим машинам загальну тематичну спрямованість веб-сторінки за допомогою ключових слів (keywords) і формують опис (description), який надалі транслюється в сниппет сайту в пошуковій видачі. Мета-дані - це основа внутрішньої оптимізації будь-якого сайту, що дозволяє впевнено пробиратися в ТОП Google і Яндекс.

Залучення цільової аудиторії

Ефективний опис сторінки приверне на Ваш ресурс представників виключно Вашої цільової аудиторії. Написання мета-тегів - це відмінний спосіб підвищити конверсію сайту. Бийте прямо в ціль - покажіть клієнтам, що найкраще вирішення проблеми пропонуєте саме Ви.

Прибуток Вашого бізнесу

Підвищення відвідуваності. Налаштування мета-тегів здатно суттєво збільшити число відвідувачів, розширити базу клієнтів. Це простий, але дієвий елемент маркетингу, який може підвищити не тільки лояльність користувачів, але і прибуток Вашого бізнесу.

Чому Вам варто довірити додавання мета-тегів фахівцям студії WebUA?

Досвідчена команда

Більше 7 років ми займаємося створенням і всебічним розкручуванням сайтів. За цей час прекрасно вивчили основи і підводні камені внутрішньої оптимізації веб-ресурсів. Ви можете бути впевнені, що мета-теги для сайту Вам пропишуть дійсно знаючі та розуміючі люди. Грамотна оптимізація ресурсу - це, безумовно, наша спеціалізація!

Приваблива вартість

Наша мета - окупити Ваші вкладення в online-бізнес і принести прибуток. А це означає, що Ви отримаєте прописані мета-теги за досить демократичною вартістю.

Оперативність

Ми беремось до роботи відразу після узгодження технічного завдання. Будьте впевнені, у нас вистачить робочих рук, щоб в залежності від обсягу замовлення написати мета-теги для вашого сайту в найкоротші терміни. Зазвичай ми виконуємо таку роботу за 1-3 дні.

 

Як буде проходити робота?

Зателефонуйте нам

Або зв'яжіться з менеджером студії WebUA будь-яким зручним для Вас способом - залиште заявку, використовуйте електронну пошту, або зателефонуйте.

Ми робимо оцінку

Технічний фахівець ознайомиться з Вашим сайтом, проаналізує контент, зробить фінансові розрахунки.

Старт

Якщо кінцева сума Вас влаштовує, ми приступаємо до написання мета-тегів.

Економте свій час

Багато власників сайтів вважають за краще заповнювати мета-теги самостійно. Якщо в кишені круглий нуль, то такий крок, можливо, виправданий. Однак якщо Ви зацікавлені в якісному результаті, то економити на правильних мета-тегах - велика помилка. З тим же успіхом Ви можете загнати дорогий автомобіль в придорожній гараж і сподіватись що там Вам зроблять якісний ремонт.

"Мета" працюють!

Чи знаєте Ви, що мета-тег Keywords (ключове слово) вже більше 6 років ігнорується пошуковими машинами? А то, що він грає свою роль при рекламуванні сайту в Google AdWords? Можливо Ви також не в курсі, що мета-тег Description (Опис) далеко не завжди відображається в сніпеті, проте грає важливу роль в кликабельности конкретної сторінки сайту. І це далеко на вся інформація, якою пересічний бізнесмен не володіє. Доручаючи скласти і поставити мета-теги нам, Ви інвестуєте в позитивний результат і збільшення власного прибутку. Працюйте з професіоналами. Наша мета - окупити Ваші вкладення в online-бізнес і принести прибуток. А це означає, що Ви отримаєте прописані мета-теги за досить демократичною вартістю.

Правильний вибір

Якщо Вам потрібні мета-теги, це означає що Ви однозначно працюєте над поліпшенням свого сайту. Однак добре прописані мета-дані - це тільки частина внутрішнього SEO. Звертаючись до нас, Ви отримуєте комплексну оцінку Вашого проекту. Саме виходячи з неї ми робимо оптимізацію сайту за допомогою мета-тегів. Досягайте бажаної мети разом з WebUA!

Наші фахівці можуть прописати мета-теги для інтернет-магазину, звичайного інформаційного сайту, корпоративного веб-ресурсу або персонального блогу. Ми працюємо з усіма напрямками бізнесу: продажі, послуги, інформування, консультації.

Ви можете доручити нам прописати мета-теги для будь-якої CMS. Будь-то Wordpress або Joomla, Drupal або ModeX, Бітрікс або Presta Shop, OpenCart або osCommerce.

 

Ми готові приступити до роботи прямо зараз!

Вам не обов'язково знати, як додати або змінити мета-теги, щоб мати зразково-оптимізований web-ресурс. Ми проведемо попередній аналіз Вашого сайту самостійно і виділимо основні сторінки для подальшої оптимізації.

 

Зв'яжіться з нами. Тут Вам завжди запропонують ефективні рішення за помірною ціною!

 

Чекаємо Ваших заявок.