Контекстна реклама Google Adwords для бізнесу: налаштування, поліпшення якості реклами

Контекстна реклама в Google Adwords - це дійсно те, що потрібно Вашому бізнесу. Продажі, аналітичні дані по використанню сайту відвідувачами, прибуток - ось ті стовпи, на яких грунтується комерційний успіх Гугл в усьому світі. Ми допоможемо Вашій фірмі заробити більше за допомогою Гугл Реклами. Просто напишіть або зателефонуйте нам.

Чому вкластися в грамотне налаштування облікового запису Гугл АдВордса правильне рішення:

 • Як показує наш досвід, від 30% до 90% всіх замовлень та звернень через сайт генерує контекст (так званий cpc-трафік). Багато компаній, представлені онлайн, практично живуть з того, що приносить реклама в Google;
 • Після введення санкцій щодо Яндекса контекстна реклама від Гугл стала єдиним варіантом для українських фірм опинитися в ТОП-4 платних результатів пошукової видачі. Конкуренція загострилася, і зменшувати темп ніхто не збирається, адже на кону майбутнє бізнесу і гарний прибуток. Чим раніше почнете, тим більше шансів отримати свій шматок пирога;
 • Незважаючи на всі спроби Google загітувати підприємців самостійно налаштовувати контекст і автоматизувати деякі процеси в системі, реальність така: кожною справою повинен займатися професіонал. Налаштування реклами в Гугл - не виняток. Звертаючись до грамотних фахівців, Ви економите свої гроші і отримуєте результат навіть у висококонкурентному середовищі.

Якщо Ви до сих пір не наважувалися замовити рекламу в Google AdWords (Ads), то саме час це зробити. Адже Ваші потенційні клієнти вже давно шукають відповідний товар або послугу. Інвестуючи в cpc-модель реклами сьогодні, Ви отримуєте результат вже завтра!

Контекстна реклама для сайту
 • Аналіз ніші, конкуренції, прорахунок потенційного бюджету;
 • Налаштування реклами на пошуку;
 • Базове налаштування Google Analytics;
 • Налаштування Search Console і зв'язка з Google Analytics / Google Ads;
 • Налаштування ремаркетингу в Медійній мережі Google;
 • Відстеження результатів, внесення необхідних змін;
Також можливо при необхідності
 • Налаштування реклами в Медійній мережі;
 • Налаштування ремаркетингу на пошуку в Google;
 • Налаштування і зв'язка всіх систем через Google Tag Manager;
Від 1800 грн/місяць
Контекстна реклама для інтернет-магазину
 • Аналіз ніші, конкуренції, потенційного бюджету;
 • Налаштування реклами на пошуку;
 • Базове налаштування Google Analytics;
 • Налаштування Search Console;
 • Налаштування ремаркетингу в Медійній мережі Google;
 • Постійне оновлення мінус-слів, розширення бази ключових слів, аналіз і оцінка показників кампаній.
Також за окрему плату ми можемо
 • Налаштувати потоварний ремаркетинг;
 • Налаштувати e-commerce в Google Analytics;
 • Налаштувати Google Shopping;


Від 2800 грн/місяць

5 переваг налаштування контекстної реклами  в агентстві інтернет-маркетингу WebUA

ЯКІСТЬ

Щоб контекст дійсно працював і приносив фірмі прибуток, необхідно володіти відповідними знаннями, досвідом, навичками. Все це є у фахівців з WebUA. Ми знаємо, яка тактика буде працювати, а яка ні. Які переваги для конкретного бізнесу є в Google AdWords і навіщо потрібна зв'язка з Google Analytics, Search Console. З нами Ваша онлайн реклама в інтернеті точно принесе прибуток

ЦІНА

Вартість контекстної реклами ми намагались зробити максимально низькою, адже основні наші клієнти - це представники малого та середнього бізнесу України. Тобто люди, які, як правило, чекають віддачі від кожної вкладеної гривні. А оскільки головна наша задача - це забезпечити зростання прибутку кожної компанії, то і початкові вкладення ми намагаємося мінімізувати. Якщо Ви шукаєте, де замовити контекстну рекламу недорого в Україні, то сміливо залишайте заявку на нашому сайті

АНАЛІЗ

Одним з ключових переваг контекстної реклами Гугл АдВордса в порівнянні з іншими каналами залучення клієнтів є аналіз отриманих даних. І цей потужний інструмент ми надаємо Вам безкоштовно! Мінімальне налаштування системи Google Analytics є опцією за замовчуванням при замовленні контексту у нас. При цьому ми не тільки самі бачимо і аналізуємо те, що відбувається, ми дозволяємо це бачити Вам.

БЮДЖЕТ

Великі гравці ринку контекстної реклами України нерідко відмовляються від співпраці з компаніями, чий бюджет на Google CPC не перевищує певної суми. У студії інтернет-маркетингу WebUA інший підхід до справи: ми самі рекомендуємо бюджет, який дозволить Вашій фірмі за мінімальні гроші отримувати «гарячих» відвідувачів на протязі місяця. У Вас в кишені 1000 грн.? Ми спробуємо щось придумати. Зажадали в іншій студії мінімум 5000 гривень на місяць? Фахівці WebUA подивляться, як можна скоротити витрати до 2000-3000 грн. У наших інтересах економити Ваші гроші;

ВІДКРИТІСТЬ

Управління рекламою в AdWords - процес непростий. Однак це зовсім не означає, що ми почнемо обмежувати доступ до статистики. Всі послуги по контекстній рекламі ми надаємо абсолютно відкрито і прозоро. Ніяких відсотків або прихованих комісій. Ми налаштовуємо роботу аккаунта, Ви закидаєте гроші на рахунок, потім оплачуєте нашу працю - на цьому все. Щиро сподіваємося, що такий чесний і відкритий підхід до справи по гідності оцінить кожна ділова людина.

Якщо Ви шукаєте, де замовити контекстну рекламу недорого, то студія інтернет-маркетингу WebUA - це те, що Вам потрібно! Впевнені, співпрацею з нами Ви будете дійсно задоволені. Адже наша головна мета - це змусити Вашу фірму приносити ще більше прибутку. І для цього ми готові задіяти всі канали в інтернеті. Це може бути контекстна реклама від Google на пошуку, використання Медійній мережі Google (КМС), налаштування ремаркетингу. Будь-які методи і інструменти, аби кількість Ваших клієнтів невпинно зростало, і Ви залишалися задоволені нашим фахівцем по контекстній рекламі.

 

Щоб отримати попередній прорахунок бюджету на контекст, просто відправте заявку через контактну форму. Ми в найкоротший термін проаналізуємо Ваш сайт, виявимо його сильні і слабкі сторони, спрогнозуємо місячний бюджет на Google AdWords. Крім того, Ви завжди зможете зателефонувати за вказаним на сайті телефоном, щоб отримати вичерпні консультації з будь-якого питання.

 

Варто додати, що ціна на рекламу в інтернеті, як правило, коливається в районі $ 100-150 / місяць в гривневому еквіваленті. Це може бути фріланс або ж профільне агентство контекстної реклами. Ми ж намагаємося тримати планку в районі $ 50 за простий веб-ресурс. Це дійсно низька ціна за настройку реклами на сайт або інтернет-магазин. При цьому якість настройки Гугл Реклами не поступається провідним студіям.

Ваше територіальне розташування не має значення. Київ і Львів, Івано-Франківськ та Дніпро, Харків і Одеса, Полтава і Маріуполь, Вінниця та Хмельницький, Тернопіль та Луцьк, Рівне та Чернівці, Херсон і Миколаїв, Запоріжжя і Кривий Ріг, Краматорськ і Слов'янськ, Ужгород та Житомир, Черкаси та Кіровоград - немає такого місця на карті України, де б ми не могли якісно налаштувати контекст в AdWords.

Недорога контекстна реклама на Гугл в Україні - це WebUA. З нетерпінням чекаємо Ваших звернень!